SZPITAL MEDICUS-BONUS

Komfortowa, kameralna placówka medyczna, w której specjaliści Gabinetów Lekarskich Grochowska 9 przeprowadzają leczenie operacyjne Pacjentów w zakresie ortopedii i traumatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii plastycznej, chirurgii szczękowo-twarzowej.

Przyjęcia szpitalne – tel. kontaktowy: +48 61 285 11 55

KRĄG ZDROWIA

To system poleceń lekarzy specjalistów powstały jako odpowiedź na potrzebę uczestników systemu opieki zdrowotnej podmiotowego podejścia do leczenia, zarówno w odniesieniu do pacjenta, jak i lekarza.

IMPLANT CLINIC ALLECOU

Klinika chirurgii szczękowo-twarzowej.

Oferuje najwyższej jakości kompleksowe usługi w zakresie stomatologii, protetyki, ortodoncji oraz nowoczesną diagnostykę radiologiczną.

3 KOLORY

Usługi gastronomiczne w najlepszym wydaniu: lunch&cafe w Suchym Lesie, restauracja nad jeziorem Malta w Poznaniu oraz 3Kolory catering &events – organizacja przyjęć, spotkań i eventów w dowolnie wskazanej lokalizacji oraz dowóz posiłków lunchowych.

KORTOWO

Centrum tenisowo-rekreacyjne wraz z hotelem, restauracją i salami konferencyjnymi.

Poza główną, sportową działalnością, obiekt proponuje też organizowanie przyjęć, spotkań, eventów, lunchów roboczych oraz zajęcia dla dzieci.

PAŁAC W DĘBINIE

Piękny pałac z 1910r., odrestaurowany w ostatnich latach. Obecnie znajduje się w nim stylowy, elegancko urządzony hotel. W obiekcie organizowane są też uroczystości weselne, spotkania biznesowe, konferencje. Pałac położony jest we wsi Dębina, w powiecie szamotulskim.

ABC KUCHNI

Przytulne restauracje na terenie aglomeracji poznańskiej, prowadzące swoją działalność gastronomiczną z powodzeniem od ponad 25 lat.

Wszystkie potrawy tworzone są z sercem, z myślą o Gościach.

CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT

To specjalistyczna placówka weterynaryjna, która zajmuje się leczeniem zwierząt od 20 lat.

Oferuje leczenie zwierząt towarzyszących, w tym zwierząt egzotycznych, a także szeroką diagnostykę i laboratorium.

PAW DRUK

Drukarnia z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Oferuje druk w technice offsetowej, sitodruku i w technice cyfrowej, a także przygotowanie projektów graficznych zgodnie z obowiązującymi trendami.