Gabinety Grochowska9 to zespół prywatnych poradni lekarskich obejmujący ponad 20 specjalizacji. Stworzyliśmy je na bazie 25-letniej praktyki lekarskiej właściciela oraz wieloletniego doświadczenia współpracujących z nim specjalistów. Obecnie prężnie działamy jako kameralny ośrodek medyczny, z własnym szpitalem Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej i profesjonalnymi usługami fizjoterapii i rehabilitacji.

Naszym celem jest umożliwienie Pacjentom leczenia u specjalistów cieszących się zaufaniem i dobrą renomą. Bardzo ważna jest dla nas przyjazna atmosfera i relacja Pacjent-Lekarz.

Tworzymy optymalne warunki sprzyjające powrotowi do zdrowia – przeprowadzamy dokładną diagnostykę, przygotowujemy do zabiegu, operujemy, pomagamy w procesie rekonwalescencji. Chcemy, aby Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Staramy się wdrażać nowoczesne metody leczenia, skracające czas rekonwalescencji i umożliwiające jak najszybszy powrót do zdrowia.

Oferujemy konsultacje zarówno z popularnych dziedzin medycyny, które obejmują dużą grupę pacjentów i schorzeń (np. chirurgia), jak i ze specjalizacji rzadkich, trudno dostępnych (m.in. hematologia, hepatologia). Mamy prężny zespół ortopedów – specjaliści z tej dziedziny przyjmują w Gabinetach Grochowska9 przez 5 dni w tygodniu. Wysoko wyspecjalizowaliśmy się zwłaszcza w operacyjnym leczeniu stóp, na które zgłaszają się do nas Pacjenci z całego kraju i z zagranicy.

Zainteresowaniem cieszą się także specjalizacje ukierunkowane nie tylko na poprawę zdrowia, ale też na poprawę wyglądu: chirurgia plastyczna, dermatologia estetyczna i flebologia – leczenie żylaków. W poradni flebologicznej żylaki leczymy wszystkimi najnowszymi metodami dostępnymi na rynku (para wodna, VariClose, VenaSeal, laser).

Gabinety Grochowska9 są kolejnym etapem rozwoju naszej placówki i jednocześnie kontynuacją gabinetów działających wcześniej z dużym powodzeniem przy ul. Kossaka 4 w Poznaniu. Oferta opieki medycznej została uzupełniona o kolejne specjalności i szerszą diagnostykę. W nowej lokalizacji udostępniamy naszym pacjentom bezpłatny parking, a same gabinety znajdują się w przestronnym, nowo wyremontowanym budynku wolnostojącym.