dr Dagmara Smektał - Pediatra Poznań

Lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii, aktualnie pracuje w SZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu.

Praca z małym pacjentem jest dla niej pasją, a jego uśmiech i pogodny wyraz twarzy priorytetem. Stara się, aby wizyty przebiegały w miłej atmosferze, co oszczędza dziecku i rodzicom stresu. Opiekunom w jak najbardziej czytelny i przejrzysty sposób tłumaczy zalecenia lekarskie.

Doskonale zdaje sobie sprawę, jak stresujące może być wyczekiwanie w wielogodzinnej kolejce z dzieckiem, wśród licznych innych infekcji, dlatego w Gabinetach Grochowska9 stara się optymalnie dostosowywać grafik przyjęć do spodziewanego realnego czasu wizyty.

Ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje doświadczenie starała się zdobywać już w trakcie studiów, gdy w ramach wolontariatu uczestniczyła w dyżurach medycznych na Izbie Przyjęć szpitala. Ma doświadczenie w pracy w pomocach doraźnych i poradniach lekarza rodzinnego. Ciągle się dokształca, prowadzi wykłady na konferencjach dla młodych lekarzy.

Zapraszam na konsultacje Pediatryczne w placówce ul. Grochowska 9, Poznań

Summary
Pediatra • dr Dagmara Smektała • Gabinet •  Usługi Pediatryczne
Service Type
Pediatra • dr Dagmara Smektała • Gabinet • Usługi Pediatryczne
Provider Name
dr Dagmara Smektała,
ul. Grochowska 9,Poznań,Wielkopolska-60-277,
Telephone No.618 658 658
Area
Grochowska 9
Description
dr Dagmara Smektała to sprawdzony pediatra z Poznania, świetne podejście do młodzieży i wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwala osiągać zamierzone efekty. Skuteczne leczenie dzieci w Poznaniu.