W najbliższą sobotę 27 maja 2017 r. od godz. 9.00 na pięknym obiekcie „Kortowo” odbędzie się trójmecz tenisowy Prawnicy-Lekarze-Architekci, współorganizowany przez dra Ryszarda Stawickiego, właściciela Gabinetów Lekarskich Grochowska 9.

Do trójmeczu zostali wydelegowani przedstawiciele trzech wspomnianych profesji, tworząc tzw. reprezentacje. Będą walczyć na kortach o prymat. Reprezentację lekarzy poprowadzi oczywiście dr Stawicki. Jak zawsze z energetycznym, pełnym zdrowia i radości nastawieniem! Jest przekonany, że najlepszą grą wykażą się właśnie lekarze 🙂

Wszystkich, którzy chcą pokibicować naszym lekarzom i miło spędzić czas na świeżym powietrzu, serdecznie zapraszamy!

Zapowiada się ciekawe spotkanie na kortach i w obiekcie, z dodatkowymi atrakcjami dla uczestników imprezy. O wynikach zmagań na pewno poinformujemy na stronie Grochowska 9.

 

 

 


Przebieg turnieju:

Zaproponowana konwencja gry dla każdego uczestnika to: po dwa mecze singlowe i po dwa deblowe lub mixtowe. Każdy mecz przyniesie drużynie jeden punkt.

W każdej drużynie będzie występowało:

9 mężczyzn – 3 osoby w kategorii do 40 lat, 3 w kategorii 40-50 i 3 w kategorii powyżej 50 lat.

5 kobiet – 3 panie w kategorii do 40 lat i 2 panie w kategorii powyżej 40 lat.


Dr Stawicki współorganizuje trójmecz razem z mec. Jarosławem Dobrowolskim – prawnikiem oraz Lidią Ostrowską – architektem. Od ponad 40 lat gra w tenisa, bierze udział w turniejach i czasami również je organizuje.