Szanowni Państwo,

ostrożnie, małymi krokami, ale pełni optymizmu wracamy do umawiania wizyt u naszych lekarzy specjalistów stacjonarnie, w gabinetach przy ul. Grochowskiej 9. Na bieżąco informujemy o przyjęciach w gabinetach na naszej stronie na Facebooku oraz na instagramie.

Niezmiennie Państwa zdrowie jest priorytetem, dlatego przypominamy, że do odwołania będą obowiązywały wyjątkowe standardy bezpieczeństwa celem zminimalizowania ekspozycji na ryzyko zakażenia (płyn dezynfekujący, ograniczenie liczby lekarzy danego dnia, ograniczenie liczby wizyt, ankieta epidemiologiczna – dostępna w rejestracji oraz do pobrania tutaj, wietrzenie i dezynfekcja gabinetów, zalecenia oczekiwania przed budynkiem).

Środki do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu/wyjściu, w recepcji, toalecie i w gabinetach. Bardzo prosimy, aby z nich korzystać.

Pacjentów prosimy o stosowanie masek oraz przybywanie na wizyty bez osób towarzyszących, chyba, że dany  pacjent wymaga opieki.

Jednocześnie informujemy, że związku z ciągle panującą pandemią COVID-19 i sytuacją epidemiczną utrzymujemy możliwość konsultacji ortopedycznych online oraz telefonicznych.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość.
Leczmy się bezpiecznie.